Resim Yok

Oytun Pastırma

Yönetim Kurulu Başkanı

1975 İstanbul doğumludur. İstanbul Özel Moda Koleji ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunudur. 1994 – 1996 arası Satış & Pazarlama ve Gümrük Komisyonculuğu yapmış, üniversite sonrası Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. bünyesinde görev yapması müteakibinde, kendisinin de ortaklığı ve sahibi buluduğu çeşitli şirketlerde  danışmanlık, yöneticilik ve genel müdürlük görevlerinde bulunmuştur.

Safe Investment GmbH ‘daki görevinden sonra hali hazırda Casa Emtia A.Ş. ‘de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.
İngilizce ve Almanca dillerini bilmekte olup, bir kız babasıdır.

Resim Yok

Mustafa Özcan Akkutlu

Yönetim Kurulu Üyesi

1990 Şanlıurfa doğumludur. Rauf Denktaş Lisesi mezunu olup, İstanbul Bilgi Üniversitesi‘nde Political Science bölümünü bitirmiştir. İnşaat ve Sosyal Sorumluluk projelerinde görev almıştır. Akaryakıt istasyon işletmeciliği konusunda yüksek deneyime sahiptir.

Casa Emtia A.Ş. ‘de istasyonların işletilmesi ve yatırımlarından sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. İngilizce dilini bilmektedir.

Resim Yok

Mine Berra Doğaner

Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi

Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Lisans, Ankara Üniversitesi Yüksek Lisans ve Ankara Üniversitesi Doktora mezunudur.

IMKB, TSPB, TAKASBANK, MKK, GYODER, ULI, ITO, SPK, ATA MENKUL, MEKSA MENKUL, TMSF, ES MENKUL, MARBAŞ MENKUL, TURKISHYATIRIM gibi kıymetli kuruluşlarda Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olmak üzere 35 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.

Resim Yok

Mehmet Ali Yılmaz

Yönetim Kurulu Üyesi