TR EN

Yönetim

 
 
 

İsim

Görev

Oytun Pastırma Yönetim Kurulu Başkanı

Oytun Pastırma Yönetim Kurulu Başkanı
1975 İstanbul doğumludur. İstanbul Özel Moda Koleji ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunudur. 1994 – 1996 arası Satış & Pazarlama ve Gümrük Komisyonculuğu yapmış, üniversite sonrası Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. bünyesinde görev yapması müteakibinde, kendisinin de ortaklığı ve sahibi buluduğu çeşitli şirketlerde  danışmanlık, yöneticilik ve genel müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Safe Investment GmbH ‘daki görevinden sonra hali hazırda Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş. ‘de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.
İngilizce ve Almanca dillerini bilmekte olup, bir kız babasıdır.

Mustafa Özcan Akkutlu Yönetim Kurulu Üyesi

1990 Şanlıurfa doğumludur. Rauf Denktaş Lisesi mezunu olup, İstanbul Bilgi Üniversitesi‘nde Political Science bölümüne devam etmektedir. İnşaat ve Sosyal Sorumluluk projelerinde görev almıştır. Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş.‘de yönetim
kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. İngilizce dilini bilmektedir.

Hasan Yalçın Yönetim Kurulu Üyesi

.

Mehmet Ali Yılmaz Yönetim Kurulu Üyesi

.

İsmail Baysal Yönetim Kurulu Üyesi

1963, Sütçüler/Isparta doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Turizm M.Y.O. 1986 mezunudur. Hilton International İstanbul’da 1987-1992 yıllarında muhasebeci, 1992-1998 yıllarında Türkiye Gazetesi’nde reklamcı, 1998-2005 yıllarında TGRT TV’de reklam ve pazarlama müdürü, 2005-2006 yıllarında Fox TV’de reklam müdürü olarak görev yapmış olup, 2006-2013 yılları arasında değişik firmalarda reklam ve ürün tanıtım koordinatörü olarak çalışmış olup 2013 sonu itibariyle emekli olmuştur. İngilizce ve Arapça bilmektedir.  Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş. yönetim kurulu üyesidir..